close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 1 lutego 2019

  W roku 2019 egzaminy z języka polskiego jako obcego zdawać będzie można również w Pekinie. Odbędą się w czerwcu na PUJO, a wstępne zgłoszenia przyjmowane są do końca marca.

  Egzaminy z języka polskiego jako obcego na Pekińskim Uniwersytecie Języków Obcych (2 North Xisanhuan Beilu, Haidain District, 100089 Beijing) odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2019r. i zostaną przeprowadzone na poziomach: B1, B2 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych oraz na poziomie  B1 w grupie dostosowanej do potrzeb  dzieci i młodzieży. Szczegółowe informacje dotyczące czerwcowej sesji egzaminacyjnej zamieszczane będą na stronie internetowej: https://europe.bfsu.edu.cn

   

  Wszystkich, którzy chcą przystąpić do egzaminu w Pekinie (15-16 czerwca 2019r.) prosimy o przesłanie do dnia 29 marca 2019 roku wstępnej deklaracji (z informacją o wybranym poziomie: B1, B2, C1; zgłoszenie poprzez uczelnię lub indywidualnie) na adres mailowy: polish_bfsu@bfsu.edu.cn Przesłanie wstępnej deklaracji na podany adres e-mail, nie jest wiążące, pozwoli jedynie organizatorom oszacować liczbę przystępujących do egzaminu.

   

  Wszelkie informacje dotyczące harmonogramu egzaminów z języka polskiego jako obcego znajdują się pod adresem:  

  http://certyfikatpolski.pl/aktualnosci/harmonogram-sesjiegzaminacyjnych-w-2019-roku .

   

  Lista wszystkich ośrodków uprawnionych do przeprowadzenia egzaminów państwowych z języka polskiego jako obcego i informacje o egzaminie znajdują się na stronie: http://www.bip.nauka.gov.pl

   

  Serdecznie zapraszamy zarówno Chińczyków jak i obywateli innych państw, studentów polonistyk, słuchaczy lektoratów, a także osoby uczące się indywidualnie.

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: