close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 18 grudnia 2018

  Ambasada RP w Pekinie ani Konsulat Generalny RP w Kantonie nie są współorganizatorami „Polsko-Chińskiego Forum Współpracy Edukacyjnej”

  W związku z otrzymaniem przez niektóre polskie uczelnie wyższe zaproszenia do udziału w wydarzeniu pod nazwą „Polsko-Chińskie Forum Współpracy Edukacyjnej” (w dniach 6-12 stycznia 2019 r. w Shijiazhuang, Tangshan i Kantonie), uprzejmie informujemy, iż wbrew treści zaproszenia, Ambasada RP w Pekinie ani Konsulat Generalny RP w Kantonie nie są współorganizatorami powyższej imprezy, nie udzielały jej patronatu, ani nie mają wiedzy na temat jej planowanego przebiegu. Obydwie placówki nie otrzymały także potwierdzenia organizacji forum ze strony instytucji chińskich wymienionych w zaproszeniu. Wobec powyższego zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności odnośnie udziału w ww. wydarzeniu.  

   

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie prosimy o kontakt z p. Natalią Popczyk, Kierownik Referatu ds. Nauki i Oświaty Ambasady RP w Pekinie (natalia.popczyk@msz.gov.pl).

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: